>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Academy of Hasten - Nocny Maraton Pływacki 2023 01

Relacja z Nocnego Maratonu Pływackiego

Nocny Maraton Pływacki na ul. Lindego 20 był wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło nasze cztery drużyny, tworząc niezapomnianą atmosferę sportowej rywalizacji. W sumie 20 zdeterminowanych osób, rozdzielonych równo po pięć w każdej ekipie, podjęło wyzwanie 4×50 metrów w dynamicznych zmaganiach.

Dla naszej drużyny trenerek w wieku do 130 lat, to był czas, który udowodnił siłę determinacji i współpracy. Mimo że zajęliśmy 4. miejsce, nie brakowało nam determinacji ani zaangażowania.
Drużyna Hasten trenerzy, zestawiona z doświadczonych pływaków przekraczających 130 lat, zaskoczyła wszystkich zajmując 2. miejsce.
Kolejna z drużyn, zajmująca 4. miejsce, mimo że nie stanęła na podium, była pełna poświęcenia i zapału. Ich wytrwałość i determinacja wzmacniają ducha rywalizacji.
Natomiast drużyna Pro, zajmując 8. miejsce, nie odpuściła, dając z siebie wszystko. Trener Bruno Kaźmierczak został ponadto najlepszym zawodnikiem zawodów.

Te zawody nie tylko przyniosły emocjonujące momenty rywalizacji, ale także ukazały siłę współpracy  każdej drużyny. Każdy uczestnik wniósł nie tylko swoje umiejętności, ale także ducha sportowej rywalizacji, tworząc niezapomnianą nocną przygodę pływacką na Lindego 20.

Shopping Basket