>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Academy of Hasten - zawody pływackie Mikołajki 2023 - 04

Podsumowanie Pływackich Mikołajek z Hasten

3.12.2023 organizowaliśmy dla Was Pływackie Mikołajki z Hasten na obiekcie CRS Bielany przy ul. Lindego 20. Atmosfera wokół była wyjątkowa. Liczba startujących wyniosła blisko 150 osób, a dzień nie tylko obfitował w sportowe emocje, lecz także był czasem pełnym świątecznego klimatu i wsparcia dla Lenki Matysik.

W trakcie wydarzenia nad bezpieczeństwem uczestników czuwała Ania Krupa z ALL4Live, zapewniając profesjonalną opiekę medyczną. DJ Piotr Knapik zorganizował oprawę muzyczną, a Mikołaj Machnik, w roli konferansjera, dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Wsparcie dla Lenki Matysik stanowiło istotny element imprezy. Zebraliśmy imponującą sumę 1688,22 złotych, a po dodaniu naszego wkładu dokonamy wspólnego przelewu w wysokości 2500 złotych. To rezultat zaangażowania wszystkich uczestników i wsparcia społeczności zebranej na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Nagrody dla uczestników były niezwykle atrakcyjne, a najlepsi otrzymali fantastyczne okularki marki View, uzupełnione o pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Oficjalne otwarcie imprezy miało zaszczytne towarzystwo burmistrza dzielnicy Bielany, Grzegorza Pietruczuka, zastępcy burmistrza Włodzimierza Piątkowskiego oraz radnej Aleksandry Szymańczyk, co dodało prestiżu temu wydarzeniu.

Pływackie Mikołajki z Hasten nie były tylko dniem rywalizacji sportowej, lecz także chwilą, która połączyła ludzi w atmosferze świątecznej radości i solidarności. To wydarzenie nie tylko podkreśliło wartość sportu, lecz również siłę wspólnoty, zdolnej do pomocy i wsparcia w trudnych chwilach.

Dodatkowo, za oprawę zdjęciową odpowiadał Marek Relich, który uchwycił niezwykłe momenty z tego wydarzenia, pozwalając uczestnikom zachować wspaniałe wspomnienia. Kacper Rodziewicz był odpowiedzialny za relację na platformach social media, co umożliwiło szerokie dotarcie informacji o zawodach i towarzyszącej imprezie.

Podziękowania należą się wspaniałym wolontariuszom za ich nieocenioną pomoc oraz naszym trenerom za zaangażowanie i wsparcie udzielane uczestnikom.

Tegoroczna edycja wyróżniała się także obsługą sędziowską Polskiego Związku Pływackiego oraz wprowadzeniem pomiaru elektronicznego czasu i obsługą techniczną. Dzięki tym nowym udogodnieniom, zawodnicy mieli możliwość śledzenia swoich wyników w czasie rzeczywistym zarówno na basenie, jak i online. Nowoczesne technologie i wsparcie profesjonalnej obsługi wpłynęły pozytywnie na zaangażowanie i emocje podczas rywalizacji. O oprawę świetlną zadbała firma Franz Audio.

Galeria ze zdjęciami

Organizatorzy wydarzenia:

– Fundacja HASTEN

– Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Bielany

– Centrum Rekreacji i Sportu m.st. Warszawy Dzielnicy Bielany

Wydarzenie było współfinansowane przez Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Shopping Basket