>>> Zgarnij do 50% rabatu na zajęcia semestralne nauki i doskonalenia pływania! <<<

Obóz w Kościelisku – podsumowanie

Zimowy obóz sportowy za nami

12644737_459366737601432_6858073154053938306_n

W kameralnym gronie w terminie ferii zimowych aktywnie spędzaliśmy czas w Kościelisku i Zakopanem. Dzieciaki pod czujnym okiem trenerki Soni mogły trochę się zmęczyć, ale i bardzo dobrze bawić.

Atrakcjom nie było końca…

Na co dzień stawialiśmy pierwsze kroki na nartach biegowych i pływaliśmy na pływalni COS w Zakopanem, gdzie przygotowują się najlepsi polscy sportowcy. Były nagrywania podwodne i wspólne omawianie pływackich błędów. Dużo emocji wzbudziła wizyta w kinie 7d, gdzie mieliśmy okazję przejechać się górską kolejką, oraz bicie prędkości na zjeżdżalniach w aquaparku. Zakopane widziane oczami skoczków narciarskich z góry Wielkiej Krokwi robi duże wrażenie. Mieliśmy okazję bawić się także na kuligu i wraz z prawdziwymi góralami śpiewać góralskie piosenki. 🙂 Oczywiście było także pieczenie kiełbasek! Troszkę narzekając wspięliśmy się na Gubałówkę, ale późniejszy widok i zjazd kolejką przez Polanę Szymoszkową wynagrodził nam trudy. Nie obyło się bez wieczorów filmowych i gier planszowych. Były również niezwykle ciekawe zadania jak przeprowadzenie do kamery wywiadu z naszą panią kucharką oraz ćwiczenia , które lepiej pozwoliły poznać nasze mocne i słabe strony. Na koniec spacerowaliśmy po Krupówkach kupując zakopiańskie pamiątki.

Atmosfera była iście rodzinna!

A Państwo Gąsienicowie jak zwykle przyjęli nas z gorącym serduchem i karmili pyszną domową kuchnią! Już nie możemy się doczekać kolejnych widoków Kościeliska, bo każda pora dnia czy roku robi niesamowite wrażenie i zapiera tam dech w piersiach!

Poniżej troszkę wspomnień z wyjazdu 🙂

Shopping Basket