>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Maseczki ochronne dla Centrum Zdrowia Matki i Dziecka

Aktualizacja – stan 31 marca, godz. 21:00

 

FINAŁ ZBIÓRKI: 1100 maseczek pojedzie do Centrum Zdrowia Matki i Dziecka dzięki Waszym złotym sercom!

 

Dziękujemy za wspólne szerzenie dobra i wspólną akcję. Nie spodziewaliśmy się tak wielkiego oddźwięku, ale to utwierdziło nas w przekonaniu, jak wspaniałych ludzi Academy of Hasten ma dookoła siebie. Jeszcze raz dziękujemy!

 

 

Aktualizacja – stan na 30 marca, godz. 11:30

Ze względu na to, że czekamy na zaksięgowanie pieniędzy na naszych kontach, wciąż można się dołączyć – do północy. Uzbieraliśmy już 777 maseczek, 37 osób włączyło się do akcji! Lecimy po 1000 :)?

 

Aktualizacja – stan na 29 marca, godz. 21:00

530 maseczek! Razem z Hastenowymi to 730! Mamy czas do północy.

 

Aktualizacja – stan na 28 marca, godz. 8:45

Wpłat dokonało 21 osób, kwota na naszym maseczkowym koncie to 1610zł! Jesteście niesamowici! 403 maseczki dołączają do 200 od Academy of Hasten team! Razem mamy 603 maseczki, a zbiórka nadal trwa!

 

Aktualizacja – stan na 27 marca, godz. 12:15
167 dodatkowych maseczek! Dorzuciło się już 13 osób! Dziękujemy za Wasze wsparcie.

 

Drodzy Hastenowicze,

Codziennie staramy się dbać o Wasze zdrowie i kondycję w czasach izolacji, animujemy czas konkursami, ciekawymi filmami i artykułami. Chcemy jednak zrobić więcej, by pomóc tym, którzy codziennie narażeni są na działanie wirusa.

Nasza zaprzyjaźniona firma produkcyjna Balaboom, która dba o piękne ubrania Hasten, jest odpowiedzialna za realizację maseczek ochronnych, które zostaną przekazane do Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Warszawie. Koszt wyprodukowania jednej maseczki to 4zł, Fundacja Hasten przekaże 200 takich kolorowych maseczek, które pojadą dzięki Balaboom od CZMiD, by służyć dzieciom, rodzinom i personelowi szpitalnemu jako bariera ochronna. Zachęcamy każdego z Was – naszych klientów, przyjaciół, dobrych duchów Hasten, by przyłączyć się do akcji razem z nami.

 

Koszt produkcji jednej maseczki to 4 zł. Hasten przekaże 200 sztuk, a dzięki Tobie powiększymy tę pulę!

 

Co zrobić, by pomóc?

Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji Hasten z dopiskiem Darowizna między 26, a 29 marca, a otrzymane kwoty przekażemy Balaboom. Każda kwota powiększy ilość maseczek, które Fundacja Hasten przekaże Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Warszawie.


Promujmy dobro – skoro jesteśmy w domach, pomożmy tym, którzy nie mają takiej możliwości jak my i działają w pocie czoła, aby zapewnić nam bezpieczeństwo w czasach kwarantanny.

Numer konta do przelewu: Fundacja Hasten  08 1140 2004 0000 3502 7850 1136

Tytułem: Hasten – Darowizna

W razie pytań prosimy o kontakt: na facebooku lub w wiadomości email hasten@hasten.pl

Shopping Basket