>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Zbieramy uśmiechy – Tydzień Dziecka w Academy of Hasten

Wyślij na wakacje dziewczynki z rodziny zastępczej Kaczorków z Piaseczna – dodaj swój uśmiech do puli i zbierzmy wspólnie 4000 zł, aby rozprzestrzenić dobro wokoło siebie!

Przez 7 dni, od poniedziałku na Instagramie i Facebooku Academy of Hasten Nasz Team będzie organizował różnorodne akcje – live, czytanie bajek, ćwiczenia prowadzone przez rodziny, czy konkursy. Zasada jest prosta, datki wpłacamy na numer konta Fundacji Hasten 08 1140 2004 0000 3502 7850 1136 Tytułem: Hasten – Darowizna Dzień Dziecka.

Academy of Hasten zaś przekaże dodatkowo pulę 1100 zł! Jeśli uzbieramy 50 widzów – za każdy taki live – przekażemy 100 zł (w sumie 1100 zł), aby ufundować wakacje dziewczynkom!

 

Rodzina Kaczorków prowadzona przez Magdalenę Kaczyńską w Piasecznie opiekuje się 5tką dzieci. 2 młodszych chłopców i 3 dziewczynki. Dzieciaki maja 17,5 ,13, 10, 9, 8,5 roku. Są rodziną zastępczą od 9 lat. Aktualnie ich największą potrzebą jest zmywarka, dlatego jeśli zbierzmy w puli więcej niż koszt wysłania dziewczynek na wakacje, dorzucimy się do sprzętu AGD!

 

Jak wygląda akcja?

Każdego dnia o 18:00 na Instagramie Academy of Hasten trenerzy i specjalni goście będą czytać bajki live dla wszystkich dzieci, bez względu na wiek! Codziennie odkrywamy karty nowych książek, niespodzianek i aktywności, aby zachować nutkę tajemnicy 🙂

W poniedziałek o godz. 19:00 zapraszamy na Rodzinny trening live prowadzony przez naszych Hastenowych Klubowiczów – rodzinę Michna, mamę Olę, Maję i Mikołaja.

Od wtorku do czwartku o godz. 19:00 przygotowaliśmy specjalne live dla rodziców na których towarzyszyć nam będą wyjątkowi (!) goście. A na środowym czeka NIESPODZIANKA!

 

Za każdy live na którym uzbiera się min. 50 osób, Academy of Hasten dorzuca 100 zł do koszyczka uśmiechów! Pamiętajcie, aby być z nami.

 

 

W razie pytań prosimy o kontakt: na facebooku lub w wiadomości email hasten@hasten.pl

Shopping Basket