>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

IMG_8170

Podsumowanie obozu na Cyprze

Za nami kolejny obóz na Cyprze – tym razem pogoda dopisała nam w 100%! W naszym obozie w Limassol na Cyprze w terminie 05-12.04.2024 r. wzięło udział siedmioro śmiałków, którzy przez ponad tydzień szlifowali swoje umiejętności pływackie i triathlonowe. To był naprawdę intensywny czas!

W tym roku ponownie skorzystaliśmy z uprzejmości Hotel Park Beach w Limassol. To przepięknie umiejscowiony hotel, przy samym morzu z dostępem do otwartej pływalni olimpijskiej.

Ekipa treningowa okazała się być ze stali, dosłownie… trzeba przyznać, że od samego początku plany był ambitne! A co najważniejsze – zrealizowaliśmy je. W niedzielę odbyliśmy najcięższą trasę rowerową (Panowie wjechali na Olimp – 2500m n.p.m. przewyższenia! 60 km pod górkę, WOW! Panie zrobiły 90 km- największe przewyższenie miało 1200 m n.p.m., zaś najdłuższa górka miała 2.5km. Poza ciężkim treningiem, nie zabrakło niezbędnych ćwiczeń rozciągających i rolowania. Przy okazji treningów rowerowych zwiedziliśmy najpiękniejsze zakamarki Cypru. Łącznie pokonaliśmy ponad 250 km! Na pływalni skupiliśmy się na ćwiczeniach technicznych, szybkościowych i oddechowych. W „wolnej chwili” ćwiczyliśmy także starty i nawroty!

Nie zabrakło oczywiście aktywnego wypoczynku w formie spacerów na Promenadę i zwiedzania starego miasta. Oczywiście znaleźliśmy czas również na opalanie – w końcu pogoda nam dopisała!

Rodzinna, ciepła atmosfera, którą wszyscy wspólnie stworzyliśmy sprawiła, że wyjazd pozostanie długo w naszej pamięci i już nie możemy się doczekać kolejnej wyprawy! Szykujemy już kolejne oferty naszych atrakcyjnych obozów treningowych w kraju i za granicą!

Shopping Basket