>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Podsumowanie Pływackich Mikołajek z Hasten 2021

Każdy czeka na Świętego Mikołaja, on zawsze w tym okresie jest wyjątkowo mocno zapracowany, ale znalazł czas żeby być również z nami na Pływackich Mikołajkach z Hasten 😊 Magia Świąt już trwa!

W minioną niedzielę na pływalni CRS przy ul. Lindego 20 na słupkach startowych stanęło niespełna 90 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w czterech wyścigach indywidualnych oraz w sztafecie rodzinnej 2x25m. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i medal uczestnictwa, a najlepsze trzy osoby na każdym dystansie w każdej kategorii otrzymały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Z kolei najszybsze sztafety otrzymały cudowne puchary. Co to było za wydarzenie! Oprawa świetlna wraz z niesamowitą oprawą muzyczną wprowadziły nas w magiczny klimat oraz podgrzały sportową atmosferę. Poczuliśmy się jak na najbardziej prestiżowych pływackich imprezach. Swoją obecnością zaszczycił nas również burmistrz Dzielnicy Bielany – Pan Grzegorz Pietruczuk, który od wielu lat fascynuje się sportem a pływanie jest szczególnie bliskie jego sercu. Podczas zawodów odbyła się także charytatywna zbiórka na turnusy rehabilitacyjne i ogólnorozojowe dla 3-letniej Lenki Matysik. Dziewczynka cierpi na rzadkie schorzenie duplikacji i trisomii chromosomu 6p oraz zespół Axenfelda. Datki były zbierane przez Hastenowych wolontariuszy do specjalnie oznaczonych puszek. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji „Serce dla maluszka”. Dzieki Waszej hojności udało się zebrać 1000,00 zł na jej leczenie, ale to nie koniec naszych starań! O czym już wkrótce 😊

Aż 10 osób poprawiło nasze rekordy Hasten:

  • Hanna Górecka na dystansie 25 dowolnie (rocznik 2016),
  • Antoni Zalewski na dystansie 25 dowolnie (rocznik 2016),
  • Eryk Szymczyk na dystansie 25 dowolnie (rocznik 2015),
  • Wiktoria Witek na dystansie 25 dowolnie (rocznik 2012),
  • Leo Dudkowski na dystansie 25 dowolnie oraz na 50 dowolnie (rocznik 2012),
  • Maja Dudkowska na dystansie 50 dowolnie (rocznik 2015),
  • Tymoteusz Dudkowski na dystansie 50 dowolnie (rocznik 2010),
  • Daria Próba na dystansie 50 dowolnie oraz na 50 grzbietem (rocznik 2009),
  • Małgorzata Patrzyk-Grabińska na dystanie 100 m stylem zmiennym (Open),
  • Konrad Błachnio na dystanie 100 m stylem zmiennym (Open).

Szczegółowe wyniki publikujemy na podstronie zawodów.

Galeria zawodów

Serdecznie gratulujemy wyników i dziękujemy, że byliście z nami!

Podziękowania należą się również Urzędowi Dzielnicy Bielany, który współfinansował imprezę oraz partnerom CRS Bielany, 3waters oraz Dobra Kaloria.

Shopping Basket