>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Academy of Hasten - nauka pływania dla dzieci i dorosłych Warszawa - pływackie atrakcje - Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości

Podsumowanie pływackich zawodów z okazji Dnia Niepodległości 2022

Po raz drugi z rzędu Fundacja Hasten, we współpracy z Urzędem Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy oraz Białołęckim Ośrodku Sportu, zorganizowała zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości! 

Narodowe Święto Niepodległości to państwowe święto, które obchodzone jest corocznie w Polsce 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę po 123 latach zaborów! To wyjątkowy dzień dla Polaków, dlatego po raz drugi podjęliśmy się organizacji zawodów upamiętniających ten dzień.

Podobnie jak w ubiegłym roku, tegoroczny program zawodów obejmował sześć konkurencji indywidualnych:

  • 25m dowolnie,
  • 50m stylem dowolnym,
  • 50m stylem grzbietowym,
  • 200m stylem dowolnym,
  • 100m stylem zmiennym,
  • 400m stylem dowolnym

oraz nasz tradycyjny wyścig rodzinny 2x25m!

Frekwencja na tegorocznej edycji bardzo pozytywnie nas zaskoczyła! Na słupku startowym stanęło bowiem 110 małych i dużych pływaków. To dla nas ogromne zaskoczenie, bo zeszłym roku była Was z nami niespełna połowa tej liczby! Tegoroczne zawody były rekordowe nie tylko pod względem frekwencji! Podczas zawodów na Białołęce w tym roku padło aż 35 rekordów Hastenowych w dziewięciu indywidualnych konkurencjach. Na naszej tablicy rekordów znalazło się dwunastu nowych rekordzistów! Zapraszamy do zapoznania się z naszą tabelką rekordów.

Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami podczas zawodów z okazji Święta Niepodległości – zarówno tym, którzy stanęli na słupku startowym jak i tym, którzy zagrzewali ich do walki na trybunach! Emocje, które nam towarzyszyły tego dnia były naprawdę wyjątkowe 💙

Musimy w tym miejscu wspomnieć, że te zawody nie odbyłby się bez naszych trenerów i wolontariuszy, którym z całego serca dziękujemy! Podziękowania należą się również Białołęckiemu Ośrodkowi Sportu oraz Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy oraz Izabeli Ziątek – Zastępcy Burmistrza, która zaszczyciła nas swoją obecnością na zawodach!

Kto wie, może Pani Burmistrz w przyszłym roku stanie na słupku startowym razem z Wami! Wiemy, że uwielbia pływać! 😉

Zawody były dofinansowane przez Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.

Wyniki

Pobierz

Fotorelacja

Przeglądaj

Shopping Basket