>>> Zapraszamy na Pływacki Dzień Dziecka! <<<

Academy of Hasten - nauka pływania dla dzieci i dorosłych Warszawa - pływackie atrakcje - Baw się na sportowo z Hasten 08

Podsumowanie Baw się na sportowo z Hasten 2023

W niedzielę 29.10.2023 odbyła się nasza coroczna, cykliczna impreza sportowa Baw się na sportowo z Hasten, choć w tym roku w nieco zmienionej formule. Podczas tegorocznego eventu Academy of Hasten zorganizował test na kartę pływacką, w którym udział wzięły 43 osoby. Uroczystego otwarcia tego eventu dokonały:

  • Anna Szymczak-Gałkowska – Dyrektor CRS Bielany,
  • Aleksandra Szymańczyk – Radna Dzielnicy Bielany,
  • Prezes Fundacji Hasten Sonia Bochyńska-Knapik.

Test na kartę pływacką składał się z trzech prób – skoku ze słupka, przepłynięcia 5 metrów pod wodą oraz 200 metrów dowolnie, w tym minimum 50 metrów na plecach.

Pozostały po egzaminie czas wykorzystaliśmy na udzielenie pływakom cennych wskazówek technicznych od naszych trenerów oraz zabawę – to co działo się na CRS Bielany przy ul. Lindego 20 to istne sportowe szaleństwo!

Galeria zdjęć

Podziękowania należą Urzędowi Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, który współfinansował imprezę oraz CRS Bielany, który gościł nas na swoim obiekcie. Tradycyjnie nad naszym bezpieczeństwem czuwała firma all4live MED – dziękujemy za wsparcie!  

To był naprawdę fantastyczny dzień! Kolejna edycja Baw się na sportowo z Hasten już za rok, a tymczasem już dziś zapraszamy na kolejne nasze sportowe wydarzenia:

Shopping Basket