>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Academy of Hasten - zawody pływackie niepodległość 2023 - 302

Podsumowanie pływackich zawodów z okazji Święta Niepodległości 2023

Zawody Niepodległościowe na Białołęckim Ośrodku Sportu – Pełna Pasja, Emocje i Współzawodnictwo!

W miniony weekend Białołęcki Ośrodek Sportu stał się areną niezapomnianych zmagań sportowych z okazji Święta Niepodległości. Niespełna 100 zawodników z różnych kategorii wiekowych zgromadziło się, aby uczcić naszą niepodległą Ojczyznę poprzez zdrową rywalizację i sportową pasję.

Zawody odbyły się na najwyższym poziomie, a każdy uczestnik dał z siebie wszystko, dostarczając kibicom niezapomnianych chwil. Atmosfera była niewątpliwie nasycona duchem współzawodnictwa i patriotyzmu.
Najbardziej ekscytującym momentem zawodów okazały się sztafety 2x25m, gdzie drużyny zmagały się nie tylko z przeciwnikami, ale także z własnymi emocjami. Widownia na widok zmagań odbijała echem skoków, braw oraz okrzyków dopingujących.

Po zaciętych walkach, nadszedł czas na uroczystą ceremonię wręczenia nagród. Zwycięzcy otrzymali nie tylko symboliczne trofea, ale także atrakcyjne nagrody. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowe upominki.

Zawody były organizowane przez Fundacje Hasten i współfinansowane z Dzielnicy Białołęka m.st.Warszawy przy partnerstwie Białołęckiego Ośrodka Sportowego.

Pełna fotorelacja

Wyniki

Jeśli i Ty pragniesz doświadczyć tego niepowtarzalnego ducha rywalizacji i zdobyć nie tylko nagrody, ale także niezapomniane emocje, to już teraz zapisz się na zbliżające się zawody Mikołajkowe! Niech sportowe wyzwania staną się dla Ciebie nie tylko okazją do rywalizacji, ale również do wspólnego celebrowania radości i pasji sportowej.
Dołącz do naszej sportowej społeczności, bądź częścią wyjątkowych wydarzeń i czerp radość z każdego momentu spędzonego na boisku!

Shopping Basket