>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Wakacyjny obóz Sportowa Osada 2023 01

Podumowanie obozu w Sportowej Osadzie

Jak ten czas szybko leci! Jeszcze niedawno planowaliśmy ofertę na lato, a za nami już cały sezon letni. Na obozie sportowo-rozwojowym w Strumianach w terminie 26-31.08.2023 r. przebywało 8 dzieci wraz z naszą psychopedagożką kreatywności, Matyldą Przybylską z oemocjach.pl.  To był niesamowicie pogodny i pracowity obóz! Nasi uczestnicy skorzystali z wielu sportowych atrakcji tj. rafting na rzece, quady, park linowy czy Gel Blaster. Ponadto w programie naszego obozu znalazły się m.in. Baloniada – sportowa olimpiada z wykorzystaniem balonów z wodą, wielka gra planszowa oraz Hastenowa Olimpiada Sportowa z proszkami Holi.

Nie zabrakło również mnóstwa sportowych i rozwijających akcentów – codzienny, poranny rozruch, treningi ogólnorozwojowe, tańce i wieczory filmowe, medytacja, podstawy gier zespołowych oraz gry i zabawy ruchowe.

Kolejny rok z rzędu współpracujemy również z naszą niezastąpioną Matyldą Przybylską – psychopedagożką. Również podczas tego obozu nasi uczestnicy mieli okazję rozwinąć swoją kreatywność i twórcze myślenie oraz praktykowali codzienny trening wdzięczności. Przed rozpoczęciem naszego obozu Matylda spotkała się z rodzicami, aby omówić plany i założenia na ten wyjazd, a po jego zakończeniu odbyło się spotkanie podsumowujące.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że widzimy się za rok!

Shopping Basket