>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Otwarcie Zapisów na nowy semestr już 30.08 dla Hastenowiczów i 1.09 dla nowych klubowiczów

Nowy Sezon zagląda nam przez ramię! Ogłaszamy start zapisów Hastenowiczów (czyli klubowiczów Academy of Hasten) od 30.08.2020 (niedziela)  godz. 9.00. Dla nowych klientów chcących z nami pływać  otworzymy kalendarz już 1.09.2020 o godz. 9.00  (wtorek).

Pamiętajcie grupy na ten semestr zostają tworzone od nowa, więc każdego obowiązuje zapis na wybraną przez siebie grupę.

 

Startujemy z zapisami

Dla Klubowiczów już 30 sierpnia o 9:00. Każdy pływak, który pływał z nami poprzednim semestrze otrzyma powiadomienie na swój adres e-mail o tym, że już może zajmować swoje miejsca.

Otwarcie zapisów dla wszystkich nastąpi 1 września o 9:00.

Start zajęć na pływalniach

Wszystkie lokalizacje ruszają od 7.09.2020,
Pływalnia Gubinowska wraca od 14.09.2020,
grafik wszystkich zajęć pojawi się na platformie w sobotę 29.08.2020.

Zarząd spółki KZB Legionowo poinformował nas o zamknięciu pływalni przy ul. Królowej Jadwigi wstępnie do końca roku 2020. W związku z tym zapraszamy na pływalnię Piaski bądź inne nasze lokalizacje.

Na wszystkich pływalniach obowiązują zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19 o których będziemy informować w osobnym mailu.

Jak zapisać się na zajęcia?
Instrukcja zapisów dla Hastenowiczów pojawi się na stronie w sobotę. Wszystkie grupy są tworzone od nowa, dlatego każdego obowiązuje rejestracja na wybraną przez siebie grupę.

Jak zmienią się zajęcia?
Niestety w związku z pandemią i obostrzeniami na basenie wszystkie nasze zajęcia odbywać się będą tylko w wodzie, bez dotychczasowych rozgrzewek na lądzie. W zamian za to proponujemy we wrześniu zajęcia plenerowe na AWF w godz. 11.00-12.00 dla dzieci i dorosłych, a następnie przeniesienie się na zajęcia online.

Program nauczania Academy of Hasten
Przygotowaliśmy także dla każdej z grup wiekowych KATEGORIE SUKCESU, co oznacza, że dążymy do nauki poszczególnych elementów i po ich opanowaniu „awansujemy” na wyższy poziom. O tym, czego uczymy się w Hasten przeczytasz tutaj

Program nauki pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie

Płatności za zajęcia niezrealizowane
Zgodnie z informacjami przesłanymi do Państwa w marcu , niezrealizowane kwoty zostają przeksięgowane na poczet tego semestru. Oznacza to, że na Państwa koncie powinna pojawić się nadpłata, z której zostaną pobrane należności za semestr jesienno – zimowy, a pozostała kwota będzie do uregulowania w przeciągu 3 dni.

Jeżeli uważają Państwo, że coś na koncie może się nie zgadzać – prosimy o pilny kontakt mailowy z opisem sytuacji. Oczywiście jeśli życzą sobie Państwo zwrot niewykorzystanej kwoty – prosimy o informację.

Opłata członkowska – status Klubowicza
Przypominamy, że wszystkich pływaków obowiązuje roczna opłata członkowska w wysokości 60zł. Opłata klubowa uprawnia do stałej zniżki 5% na zajęcia grupowe w kolejnym semestrze oraz do pierwszeństwa zapisów, tak jak w przypadku tego roku.

Grupy wiekowe w nowym roku szkolnym
W tym roku uruchomiliśmy nowe grupy młodzieżowe o 3 poziomach zaawansowania, w niektórych lokalizacjach dla młodzieży w wieku 10-14 lat grupy podstawowe oraz 12-16 lat grupy średnio i zaawansowane.

Grupy z przedszkola Happy Kids Academy oraz 240 na AWF otrzymają od nas osobnego maila z informacją o tym na jakie godziny i dni powinni się zapisać.

Kontakt telefoniczny z Academy of Hasten
Wrzesień to dla nas bardzo gorący okres, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość. W najbliższych dniach kontakt telefoniczny z nami może być utrudniony w związku z bardzo dużym zainteresowaniem współpracą. W miarę możliwości zachęcamy do zgłaszania swoich spraw mailowo. Na wszystkie wiadomości odpowiemy jak najszybciej.

Grupa PRO
Informujemy także, że nasza grupa PRO – dzieci i Mastersów prężnie się rozwija i trenuje pod okiem trenera Mateusza Szymańskiego i Roberta Juszczyńskiego na pływalni Inflancka. Zatem jeśli marzycie, aby rozwijać się amatorsko, startować w zawodach, triathlonach i macie większe ambicje sportowe – skontaktujcie się z trenerem Mateuszem, który wprowadzi was we wszystkie informacje: 696221004.

Prace nad platformą online
Chcąc odpowiedzieć na Państwa potrzeby zmieniamy platformę zapisową. Wciąż trwają na niej prace, dlatego przepraszamy za rozesłanie błędnych wiadomości z informacjami i statusami rejestracji – prosimy o zignorowanie tych wiadomości

 

 

Shopping Basket