>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

04.06.2023 Warszawa
Academy of Hasten
Hawajski Dzień Dziecka
Fot. Bartłomiej Zborowski

Podsumowanie Hawajskiego Dnia Dziecka z Hasten

To był wyjątkowy czas spędzony w rodzinnym gronie, w sportowym i Hawajskim stylu!

W natłoku spraw i obowiązków, przy pędzie dzisiejszego życia bardzo łatwo zapomnieć o tym co najważniejsze! <3 Dzień Dziecka to świetna okazja na to, żeby poświęcić trochę czasu i uwagi własnym dzieciom i spędzić czas w rodzinnym gronie! Bardzo cieszymy się, że ten dzień spędziliście właśnie z nami!

W minioną niedzielę na pływalni OSiR Mokotów przy. Ul Niegocińskiej 2a nie zabrakło sportowych atrakcji! Podczas naszych Hawajskich zawodów na słupkach startowych stanęło niespełna 100 małych i dużych pływaczek i pływaków, którzy rywalizowali w czterech wyścigach indywidualnych oraz w tradycyjnej, niesamowicie klimatycznej sztafecie rodzinnej 2x25m. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal uczestnictwa, Hawajski pin oraz Hastenowy gadżet, który przyda się podczas tegorocznych wakacji. Najlepsze trzy osoby na każdym dystansie w każdej kategorii wiekowej otrzymały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a najszybsze sztafety otrzymały zaprojektowane specjalnie na tę okazję puchary. Czasy wszystkich uczestników są dostępne pod tym linkiem.

Podczas tegorocznego Hawajskiego Dnia Dziecka z Hasten nie zabrakło oczywiście sportowych emocji – poprawiono 5 naszych już mocno wyśrubowanych rekordów.  

Serdecznie gratulujemy wyników! Aktualne rekordy Hasten możecie sprawdzić w naszej tabeli.

Przy organizacji tego eventu na miejscu pracowało niespełna 30 pracowników i wolontariuszy, w tym sędziowie Polskiego Związku Pływackiego! Ogromne podziękowania należą się Urzędowi Dzielnicy Mokotów, który współfinansował imprezę, OSiR Mokotów za wsparcie podczas tego eventu oraz partnerowi naszych zawodów El Czori. Nie możemy zapomnieć również o All4Livee Med, którzy od lat czuwają nad bezpieczeństwem podczas naszych zawodów.

To wszystko nie udałoby się nam również bez Was! Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie, obiecujemy że będziemy się ciągle doskonalić! Jesteście najlepsi <3  

Zbliżają się wakacje, zachęcamy do spędzenia ich aktywnie! Dla tych, którzy pozostają w stolicy (lub jej okolicach) przygotowaliśmy ofertę letnich półkolonii oraz wakacyjnych kursów intensywnych.

Wszystkie zdjęcia są dostępne przez najbliższe 30 dni pod tym linkiem.

Organizatorzy:

− Fundacja HASTEN
− Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
− Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów

Impreza jest współfinansowana przez Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów.

Chwile po wakacjach czekają nas również sportowe emocje związane z naszymi eventami:

  • Baw się na sportowo z Hasten – niedziela 29.10.2023 r. (Bielany)
  • Zawody Pływackie z okazji Święta Niepodległości – niedziela 12.11.2023 r. (Białołęka)
  • Pływackie Mikołajki z Hasten – niedziela 3.12.2023 r. lub 10.12.2023 r. (Bielany)

Do zobaczenia w krótce!

Shopping Basket