>>> Ostatnie miejsca na letnie półkolonie i obozy! <<<

Academy of Hasten - obóz letni Gdynia 2023 - 011

Podsumowanie letniego obozu dla dzieci i młodzieży w Gdyni

Jak ten czas szybko leci! Jeszcze niedawno planowaliśmy ofertę na lato a za nami już pierwszy letni obóz. Na obozie sportowo-rozwojowym w Gdyni w terminie 11-19.7.2023 r. przebywało 33 dzieci wraz z pięcioma naszymi trenerkami! Za nami niesamowicie pogodny i pracowity obóz!

Nasi uczestnicy skorzystali z nadmorskich atrakcji tj. rejs statkiem w Gdyni Galeon Dragon/ Regina czy wycieczki do interesującego centrum nauki i doświadczeń Eksperyment. Ponadto w programie naszego obozu znalazły się m.in. trening na profesjonalnej ściance wspinaczkowej z asekuracją doświadczonego trenera, kultowa zabawa Baloniada, piknik na plaży z proszkami Holi, zawody sportowe – Hastenowa Olimpiada z oprawą muzyczną oraz hawajska dyskoteka na zakończenie naszego obozu!

Nie zabrakło również mnóstwa sportowych i rozwijających akcentów – codzienny, poranny rozruch, treningi ogólnorozwojowe, tańce i wieczory filmowe, medytacja, podstawy gier zespołowych oraz gry i zabawy ruchowe. Kolejny rok z rzędu współpracujemy również z naszą niezastąpioną Matyldą Przybylską – psychopedagożką. Dzieki niej również podczas tego obozu nasi uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z własnymi emocjami oraz praktykowali codzienny trening wdzięczności.

Przed rozpoczęciem naszego obozu Matylda spotkała się z rodzicami, aby omówić plany i założenia na ten wyjazd a po jego zakończeniu czeka nas jeszcze spotkanie podsumowujące – każdy z rodziców otrzyma indywidualne wskazówki do dalszej pracy z dziećmi

Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować Wam za Waszą obecność! Mamy nadzieję, że to nie Wasza ostatnia sportowa atrakcja z Hasten!

Dla tych, którzy nie mają dalszych wakacyjnych planów zachęcamy do udziału w półkoloniach na miejscu i obozie w Sportowej Osadzie, którzy już pod koniec sierpnia!

Shopping Basket